sobota, 13 października 2012

Wybierz się w podróż do Paryża z Wydawnictwem Naukowym PWNChciałabym Was poinformować o ciekawym konkursie. Jest on związany z książką Paryż. Miasto sztuki i miłości w czasach belle époque autorstwa Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk i Marty Orzeszyny. Nie pisałabym o tym, gdybym sama nie czekała z niecierpliwością na jej premierę, którą Wydawnictwo Naukowe PWN przewidziało na 17 października.

Aby wziąć w nim udział wystarczy po zakupie książki zrobić sobie z nią zdjęcie, które przekona organizatorów konkursu (Wydawnictwo Naukowe PWN i Travelplanet), że czytelnik naprawdę przeniósł się w czasie. Konkurs startuje w dniu premiery książki, a kończy się 17 grudnia. Nagrodą jest atrakcyjny wyjazd do Paryża o wartości 5 000 zł. Patronami konkursu są: Wiadomosci24, nakanapie.pl, Granice.pl i Bookeriada.

Paryż to wyjątkowe miasto. Nigdy tam nie byłam, ale zafascynowałam się nim dzięki czytaniu książek. Do tej pory czytałam głównie o okresie Wielkiej Emigracji (po upadku powstania listopadowego w 1831 r.), teraz chętnie bliżej poznam Paryż przełomu XIX i XX wieku.

Zapraszam na blog Wydawnictwa Naukowego PWN oraz na stronę z konkursem, gdzie znajdziecie więcej informacji.


2 komentarze:

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie choć kilka słów w komentarzu. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...