wtorek, 5 lutego 2013

Rzeszów: Multikino i Wydawnictwo Dreams zapraszają na spotkanie z cyklu "Kino na obcasach"

Multikino oraz Wydawnictwo Dreams zapraszają na spotkanie z cyklu Kino na obcasach, które odbędzie się 5 lutego 2013 r. o godz. 20:00 w rzeszowskim Multikinie przy ul. Kopisto. W programie pokaz filmu pt. Poradnik pozytywnego myślenia oraz wywiad z Lidią Miś, pisarką i właścicielką Wydawnictwa Dreams. Podczas spotkania będzie możliwość wygrania książek.


Opis filmu:
Były nauczyciel, Pat Solitano (Bradley Cooper), znalazł się na życiowym zakręcie. Po tym, jak stracił pracę, dom, oraz żonę, ostatnie osiem miesięcy spędził w szpitalu psychiatrycznym. Po zwolnieniu ze szpitala w wyjściu na prostą pomagają mu rodzice - Patrick senior i Dolores (Robert De Niro i Jacki Weaver).
Pat jest zdeterminowany, by po okresie separacji odbudować relacje z żoną i wrócić do niej. Wszystko jednak komplikuje się na nowo, kiedy spotyka on na swojej drodze tajemniczą i samotną nieznajomą, Tiffany (Jennifer Lawrence).
źródło opisu: multikino.pl


Lidia Miś, właściwie Lidia Miś-Nowak ur. 27 marca 1977 roku w Ropczycach. Pierwsza książka, baśń dla dzieci Odwiedzając czarownice, wydana pod patronatem Związku Literatów Polskich oddział w Rzeszowie, ukazała się w 2004 roku. Za jej napisanie w lutym 2005 roku autorka została uhonorowana nagrodą ZLP za Najlepszy Debiut Prozatorski Podkarpacia. Drugie wydanie baśni oraz dwie kolejne pozycje, wydane zostały przez rzeszowsko-warszawskie wydawnictwo. Od 2010 roku na stałe związana z Wydawnictwem Dreams. W grudniu 2010 za książkę Opowieści Biblijne dziadzia Józefa otrzymała Nominację w plebiscycie wortalu granice.pl do "Najlepszej książki na gwiazdkę" i "Najlepszej książki na zimę 2010" - wyróżnienie jury.
źródło opisu: dreamswydawnictwo.pl
Lidia Miś (źródło: Wikipedia)

Informacja została podana na fanpage'u Wydawnictwa Dreams na facebooku.


6 komentarzy:

 1. oj, ja tam na pewno nie dotrę, ale dobrze, że organizowane są takie spotkania! Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zajrzyj może tutaj: http://multikino.pl/pl/wydarzenia/wybrane/kino-na-obcasach-poradnik-pozytywnego-myslenia/ Pokaz samego filmu w ramach "Kina na obcasach" będzie miał miejsce w wielu Multikinach w Polsce. Swoją drogą - przydałby mi się taki film, bo ostatnio z pozytywnym myśleniem u mnie kiepsko. :(

   Usuń
 2. O, przecież to "moje" Multikino! Może się wybiorę! W ogóle strasznie się cieszę, że Multikino organizuje tyle ciekawych rzeczy, np. nocne maratony czy wyświetlanie wielkich koncertów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo, miło natrafić na kogoś mieszkającego w mojej okolicy. :)

   Usuń
 3. Ej, podobno to bardzo dobry film jest. Warto zobaczyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może kiedyś mi się uda. Dziś niestety nie mogłam sobie pozwolić na wyjście do kina. :(

   Usuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie choć kilka słów w komentarzu. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...