środa, 6 lutego 2013

Rzeszów: Teatr Maska zaprasza na "Lata 20. i 30. Recital piosenek"

źródło: www.teatrmaska.pl

Dziś nie będzie ani o książce, ani o spotkaniu autorskim. Temat ten wiąże się jednak z moim blogiem, dlatego publikuję tę informację. W związku z tym, że jestem założycielką wyzwania Lata dwudzieste, lata trzydzieste, chciałabym Was zaprosić na recital piosenek z przedwojennych filmów, który odbędzie się 8 lutego 2013 r. o godz. 19:00 w Teatrze Maska (ul. Mickiewicza 13) w ramach piątkowej "Sceny dla dorosłych". Cena biletu to 15 zł.

O recitalu:
W piątek 8 lutego o godz. 19:00 w ramach sceny dla dorosłych Teatru Maska zapraszamy wszystkich w sentymentalną podróż w świat piosenek znanych z seansów w starym kinie. Za sprawą Nataszy Topor - wokalistki, autorki tekstów piosenek i muzyki do spektakli teatralnych, której towarzyszyć będzie zespół muzyczny w składzie: Krzysztof Ostasz - perkusja, Krzysztof Grzybek - gitara basowa i Marek Kubik- klawisze, na scenie Maski zabrzmią rewelacyjne teksty mistrzów pióra, okraszone muzyką twórców przedwojennych szlagierów, doprawione współczesnymi, czasem zaskakującymi aranżacjami. Uprzedzamy, że po wyjściu z teatru długo jeszcze mogą Państwu towarzyszyć melodie takich przebojów jak „Już nie zapomnisz mnie", „Odrobina szczęścia w miłości", „Tango Milonga" czy "W małym kinie". Prosimy się nie krępować i swobodnie je nucić, bo któż z nas nie lubi przedwojennych piosenek?
Natasza Topor: wokalistka, tekściarka, autorka muzyki do spektakli teatralnych, stypendystka Prezydenta Miasta Białystok 2009, stypendystka amerykańskiej fundacji "S.p. , b.d.". Pasjonatka muzyki poważnej i literatury, laureatka wielu festiwali. Współpracowała z wieloma składami muzycznymi, nie stroniła od eksperymentów muzycznych: od punka, przez muzykę tradycyjną do jazzu. Na swoim koncie ma dwie autorskie płyty, niebawem ukaże się trzecia zatytułowana "Kobiety mego życia".
źródło: teatrmaska.pl

Wiem, że do Czytelniczego zacisza zagląda sporo osób z Rzeszowa i okolic. Może informacja ta zainteresuje Was lub kogoś spośród Waszych znajomych? Ja będę na pewno. Rezerwacji można dokonywać pod numerem 17 8520614 (poniedziałek-piątek 7:00-15:00).


4 komentarze:

  1. Szkoda, że mam tak daleko do Rzeszowa :(

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja to już w ogóle jestem okropnie daleko... ale zazdroszcze! Czekam na wrażenia :)

    OdpowiedzUsuń
  3. ale super, gdybym była z twojej okolicy chętnie bym się wybrała.

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie choć kilka słów w komentarzu. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...