poniedziałek, 11 marca 2013

Rzeszów: Dominikanie zapraszają na spotkanie z Szymonem Hołownią


Dzisiaj (11 marca) o godz. 19:30 w auli Klasztoru Ojców Dominikanów przy ul. Dominikańskiej 15 w Rzeszowie odbędzie się spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią. Połączone będzie ono z promocją jego najnowszej książki „Last minute, 24 h chrześcijaństwa na świecie”.

Podczas spotkania będzie można nabyć książki jego autorstwa. Liczba miejsc jest ograniczona. Nie było możliwości rezerwacji, mam nadzieję, że uda mi się na nie dostać.

Za wiadomość o spotkaniu dziękuję mojej koleżance Ani. :) Informacja dostępna jest też tu:


O Autorze*


Urodził się w 1976 roku w Białymstoku. 
Polski dziennikarz i publicysta zajmujący się tematyką religijną. Współpracował z największymi redakcjami prasowymi w Polsce (zarówno świeckimi, jak i wyznaniowymi) oraz radiem PiN i VoxFm, prowadził w TVP 1 program "Po prostu pytam". 
Obecnie publicysta Newsweek Polska i dyrektor programowy religia.tv. 
Laureat Nagrody "Ślad" im. bp. Jana Chrapka 2007 (nominowany za "głęboką znajomość tematyki religijnej w połączeniu z doskonałą orientacją w świecie współczesnej kultury" oraz "stworzenie nowatorskiej na polskim gruncie formuły pisania o sprawach religijnych") oraz Nagrody Grand Press 2006 w kategorii wywiad (wywiad z ks. prof. Jerzym Szymikiem "Niebo dla gołębi").

*źródło: lubimyczytac.pl

4 komentarze:

 1. Pewnie tam będziesz ... więc czekam na relacje :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłam! Spotkanie zaczęło się o 19:30, a skończyło o... 22! :D

  Relacja pewnie w środę, bo jutro jadę na spotkanie z Wiesławem Drabikiem i muszę szybko napisać na jego temat do najnowszego nr-u "Kwartalnika Czudeckiego" (redakcja czeka na mój artykuł, więc jutro zaraz po spotkaniu muszę szybko napisać). Zakręcony tydzień. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Dam znać znajomy :) Pewnie się przejdą :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie choć kilka słów w komentarzu. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...