poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Rzeszów: Empik zaprasza na spotkanie z Lidią Miś


W ramach organizowanych przez sieć Empik spotkań autorskich z okazji Światowego Dnia Książki, w Rzeszowie czytelnicy będą mieli okazję spotkać się z Lidią Miś. Spotkanie odbędzie się 23 kwietnia 2013 r. (wtorek) o godz. 11:00 w Empiku w Galerii Rzeszów (Al. Piłsudskiego 44). 


Moja córka została wielbicielką twórczości tejże autorki po uczestnictwie w innym spotkaniu z nią oraz przeczytaniu książki Odwiedzając czarownice. Choć minęło już kilka miesięcy, książka ta nadal należy do jej ulubionych. Wracamy do jej fragmentów regularnie. Dlatego też jutro we dwie wybierzemy się do Empiku.

Kilka słów o autorce:
Autorka literatury dla dzieci i młodzieży. Laureatka wielu prestiżowych nominacji, nagród i wyróżnień: Najlepszy Debiut Prozatorski Podkarpacia, Lidia Miś jest autorką takich książek jak: „Odwiedzając czarownice”, „Serce Lasu”, czy „Opowieści biblijne dziadzia Józefa”.

Przy okazji zapraszam na stronę Empiku, gdzie dostępna jest pełna lista spotkań autorskich organizowanych z okazji Światowego Dnia Książki. Może natraficie na ciekawe wydarzenie organizowane w Waszym mieście. Znaleźliście coś dla siebie?

2 komentarze:

  1. Szkoda, że spotkanie nie jest w późniejszych godzinach. :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję za komentarz (szkoda, że anonimowy, zawsze warto podpisać się choć imieniem czy inicjałami :) ). Faktycznie, szkoda.

      Usuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie choć kilka słów w komentarzu. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...