sobota, 11 maja 2013

Rzeszów: Empik i Wydawnictwo Dreams zapraszają na spotkanie z Urszulą Kozłowską


Ten tydzień jest wyjątkowo obfity w okołoczytelnicze wydarzenia w Rzeszowie i okolicach. Dziś donoszę o kolejnym. Dnia 12.05.2013 r. (niedziela) o godz. 18:00 w Empiku mieszczącym się w Galerii Rzeszów (Al. Piłsudskiego 44) odbędzie się spotkanie z Urszulą Kozłowską, autorką książek dla dzieci i poetką.


O Autorce (źródło: www.dreamswydawnictwo.pl)

Urszula Kozłowska urodziła się i mieszka w Świdnicy na Dolnym Śląsku. Z wykształcenia jest ekonomistką, z zamiłowania autorką poezji dziecięcej. Laureatka dwóch wyróżnień w VI Otwartym Konkursie Literackim im. Czesława Janczarskiego na bajkę dla dzieci i wyróżnienia za tekst bajki dla dzieci w I edycji konkursu Fundacji Wspierania Inicjatyw Twórczych FOSTER. Debiutowała w 2005 roku wesołymi historyjkami o zwierzątkach: "Psotny piesek", "Ciekawski kotek". Jest autorką tomiku "To i sio", będącego zbiorem wierszyków lingwistycznych, książki "Zwierzęta świata na wesoło" wydanej przez Fundację Dzieciom Zdążyć z Pomocą, współautorką książki "Pokłóciły się poetki o pietruszkę i skarpetki" i wielu innych. W swoich tekstach w sposób pełen humoru przemyca zasady i wartości, które mogą pomóc dziecku w poznawaniu świata.


Na spotkanie zaprasza Empik oraz Wydawnictwo Dreams. Postaram się tam jutro dotrzeć z córką. Was również zachęcam i przy okazji przypominam moją recenzję książki Urszuli Kozłowskiej pt. Jak jeżyk z jerzykiem odkryli Afrykę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie choć kilka słów w komentarzu. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...