wtorek, 24 września 2013

Rzeszów: Spotkanie z Krystyną Mazurówną w WDKDnia 25 września 2013 r. (środa) o godz. 19:00 w sali widowiskowej WDK w Rzeszowie odbędzie się spotkanie z Krystyną Mazurówną. Jego organizatorzy to Stowarzyszenie Krystyn Podkarpackich oraz Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie.

Krystyna Mazurówna jest nie tylko tancerką, choreografką i dziennikarką, ale również autorką książek. Podczas jutrzejszego spotkania będzie miała miejsce promocja publikacji Burzliwe życie tancerki oraz Moje noce z mężczyznami. To jednak nie jedyna atrakcja, która została przygotowana przez organizatorów.


Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję zadawania Krystynie Mazurównie pytań (Z Mazurówną na każdy temat...!). W programie jest też pokaz umiejętności tanecznych rzeszowskich szkół tańca AKSEL Rzeszów i Street Life Rzeszów oraz prezentacja spotu filmowego Mazurówna - dwie strony medalu. Po jej zakończeniu Arkadiusz Dorian Leśniak-Moczuk, autor wspomnianego filmu, uchyli rąbka tajemnicy powstawania produkcji filmowej (Tajniki produkcji filmowej - od pomysłu do dystrybucji).

Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w tym spotkaniu. Przy okazji zapraszam też na facebookową stronę wydarzenia. Spot filmowy Mazurówna - dwie strony medalu można też obejrzeć na youtube.2 komentarze:

  1. Książki autorstwa tej Pani nie leżą w kręgu moich zainteresowań, a i Rzeszów znajduje się jakoś daleko od Warszawy więc raczej odpuszczę sobie to spotkanie:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja poszłam na spotkanie z czystej ciekawości, zachęcona przez jego współorganizatorkę. I było warto! Kupiłam książkę "Burzliwe życie tancerki", właśnie ją kończę i na pewno będę chciała przeczytać drugą. Polecam miłośnikom biografii. :)))

      Usuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie choć kilka słów w komentarzu. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...