poniedziałek, 18 listopada 2013

Zapowiedź: Joanna Sykat "Jesteś tylko mój"Wielkimi krokami zbliża się data premiery kolejnej książki Joanny Sykat. Już 26 listopada czytelniczki w całym kraju będą mogły zakupić powieść pt. „Jesteś tylko mój”, która ukaże się nakładem Wydawnictwa Replika.


Dzięki uprzejmości Autorki oraz Wydawnictwa uda mi się przeczytać powieść przed jej premierą. Otrzymałam ją w formie elektronicznej, jeszcze przed ostatecznymi poprawkami oraz drukiem.

Oto, czego możemy dowiedzieć się o książce ze strony Wydawnictwa Replika:

Natasza poznała Krzysztofa na kursie rumby. Początkowo mężczyzna jest dla niej tylko partnerem do tańca i przyjacielem. Kiedy wreszcie kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że mogłoby ich łączyć coś znacznie więcej, ten zaczyna układać sobie życie z inną. 

Po długim czasie Natasza i Krzysztof spotykają się ponownie, a tłumione przed laty uczucie wybucha ze zdwojoną siłą. Jest tylko jedno „ale”: Krzysztof zdążył już założyć rodzinę; ma żonę i syna, którego bardzo kocha. Mężczyzna postanawia jednak podzielić swoje życie – i serce – na pół. Natasza w końcu godzi się na bycie „tą drugą”. Ani ona, ani Krzysztof nie domyślają się jednak, że jego żona wie o wszystkim. Czy Renata będzie w stanie nadal żyć z okłamującym ją mężczyzną dla dobra synka? 

Pewnego wieczoru na spotkaniu autorskim Nataszy, która opisała historię swojej wielkiej miłości w najnowszej książce, zjawia się Renata. Wręcza pisarce tajemniczy żółty zeszyt. Opowieść, którą Natasza w nim znajdzie, zupełnie zmieni życie jej samej i małego Jasia… 

Natasza i Renata – czuła kochanka i zdradzana żona. 
Dwie kobiety, dwie matki, dwie historie. 
I jeden mężczyzna, który łączy i dzieli.

Brzmi ciekawie? Dla mnie tak! Dziś wieczorem zabieram się zatem za czytanie. Poprzednia książka Joanny Sykat, recenzowana przeze mnie niedawno „Wszystko dla Ciebie”, bardzo mi się podobała, mam nadzieję, że z tą będzie podobnie. Okładka jest cudowna!

AKTUALIZACJA
Premiera książki została przesunięta na 10 grudnia!

6 komentarzy:

 1. Okładka jest rzeczywiście zachęcająca. Z chęcią przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi bardzo ciekawie, o okładka przyciąga wzrok, bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Okladka urzekla mnie bardzo! Czekam niecierpliwie na Twoja ocene tego, co jest w srodku...

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za wszystkie komentarze. Recenzja właśnie się pisze, wypatrujcie jej jutro. :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie choć kilka słów w komentarzu. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...