wtorek, 17 grudnia 2013

Karolinka jurorką w 5. edycji Bazgroła


Wczoraj moją córeczkę spotkał ogromny zaszczyt. Dołączyła do składu dziecięcego jury w konkursie literacko-plastycznym Bazgroł. W 2014 r. odbędzie się jego 5. edycja. Karolinka jest najmłodszą członkinią jury.


Konkurs organizowany jest przez portale duże Ka oraz Papierowy Pies, których redaktorem naczelnym jest pan Grzegorz Raczek. Biorą w nim udział duety autorskie dziecko-dorosły bądź dziecko-dziecko. Jedna osoba z takiego duetu pisze baśń lub bajkę, a druga tworzy do niej ilustracje. Honorowy patronat nad konkursem Bazgroł objęła Małżonka Prezydenta RP - Anna Komorowska.

Od 4. edycji oprócz dorosłego jury, prace ocenia też jury dziecięce. I właśnie do takiego dziecięcego jury została zaproszona Karolinka. Nigdzie jej nie zgłaszałam, organizator konkursu odezwał się do nas sam. Kiedy ją o tym poinformowałam, bardzo się ucieszyła i oczywiście wyraziła zgodę. Zdaję sobie sprawę, że będę musiała jej sporo pomagać, ale pomoc ta z pewnością stanie się bardzo przyjemnym obowiązkiem.

W imieniu Karolinki i swoim dziękuję panu Grzegorzowi za zaufanie. Organizatorzy konkursu nadal poszukują jeszcze przynajmniej dwójki dziecięcych jurorów. Szczegółowe informacje uzyskacie pod tym linkiem oraz na facebookowym profilu Papierowego Psa.
4 komentarze:

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie choć kilka słów w komentarzu. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...