sobota, 14 grudnia 2013

Rzeszów: Czytelnia Cztery Jabłka zaprasza na "Czytanie na zawołanie"


Zbliża się kolejne spotkanie dzieci ze słowem pisanym w czytelni Cztery Jabłka. Zaplanowane zostało jak zawsze na trzeci wtorek miesiąca, który tym razem wypada 17.12.2013 r., na godz. 18.00. Ale będzie ono trochę inne niż zwykle...


Do tej pory to organizatorzy wybierali teksty, których potem wysłuchiwały dzieci. Tym razem stanie się inaczej. Każdy mały czytelnik będzie mógł wziąć ze sobą najulubieńszą książkę z zaznaczonym najciekawszym według niego fragmentem. Każdy z nich przeczyta na wtorkowym spotkaniu doktor Artur Bijoś. Oddaję głos organizatorce wydarzenia, pani Małgorzacie Dudek: - Dzięki takiemu czytaniu będziemy mogli wszyscy ubogacić siebie nawzajem ukochanymi tekstami. Pamiętajcie: godzina 18, ale... przed czytaniem wstąpcie do księgarni. Specjalnie dla Was będzie ona czynna do godziny 18. Pani Grażynka zaprasza do oglądania i kupowania ciekawych książek.

Na pewno z Karolinką będziemy i na pewno wstąpimy do księgarni. Moja córeczka wybrała też już swoją ulubioną książkę. Nie było dla mnie zaskoczeniem, że zdecydowała się na baśń Odwiedzając czarownice autorstwa Lidii Miś. Jest to najczęściej czytana przez nas książka. Nie zdziwiło mnie też to, że Karolinka zdecydowała się na fragment opowiadający o Kamiennej Czarownicy. Nierzadko czytamy książkę na wyrywki i tę opowieść córeczka wybiera najczęściej.

Jak zwykle gorąco zachęcam Was do przybycia na spotkanie. Widzimy się w czytelni Cztery Jabłka przy ul .Dąbrowskiego 71 (obok księgarni Saletina). Za informację dziękuję pani Małgorzacie Dudek. 

1 komentarz:

  1. Love love love!
    http://afinaskaterblogspotcom.blogspot.ru/

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie choć kilka słów w komentarzu. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...