niedziela, 8 grudnia 2013

Rzeszów: Spotkanie z Literaturą "Caryca Katarzyna II - sylwetka najsłynniejszej władczyni Rosji"

Źródło: www.wimbp.rzeszow.pl

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie oraz Klub Czytelnika Filii nr 4 zapraszają na otwarte Spotkanie z Literaturą zatytułowane „Caryca Katarzyna II - sylwetka najsłynniejszej władczyni Rosji”. Gościem wydarzenia będzie historyk sztuki Barbara Adamska. Spotkanie to odbędzie się 10 grudnia (wtorek) o godz. 17.00 przy ul. Ofiar Katynia 15.


Mam nadzieję, że uda mi się na nie nie spóźnić, bo pracę kończę o 16.00, a tu jeszcze trzeba się przebić przez korki. Pokonanie nie tak długiej trasy z centrum miasta, gdzie mieszkam i pracuję, na Baranówkę III, gdzie będzie to spotkanie, po godz. 16.00 może być kłopotliwe, ale postaram się dotrzeć na czas.

Mieszkających w Rzeszowie i okolicach miłośników historii również zachęcam do wybrania się na to wydarzenie. Myślę, że naprawdę warto! A potem może w końcu znajdę czas na przeczytanie książki "Katarzyna Wielka. Gra o władzę" Ewy Stachniak. A na razie przypominam Wam moją recenzję pamiętników Katarzyny II: http://czytelnicze-zacisze.blogspot.com/2012/06/pamietniki-cesarzowej-katarzyny-ii.html.

1 komentarz:

  1. Niestety nie mieszkam w Rzeszowie, ale za to chętnie relację z tego wydarzenia przeczytam :)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie choć kilka słów w komentarzu. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...