wtorek, 21 stycznia 2014

Rzeszów: Księgarnia Tęczowa zaprasza na spotkanie autorskie z Agnieszką Przywarą

Księgarnia Tęczowa zaprasza dzieci i rodziców na spotkanie z Agnieszką Przywarą, autorką wydanej nakładem wydawnictwa WAM książki pt. "Anielskie sprawki". Odbędzie się ono 23.01.2014 r. (czwartek) o godz. 17.00 przy ul. Kościuszki 4 w Rzeszowie.

Kilka słów o książce "Anielskie sprawki":

W ogromnym skrócie to opowieść o dziewczynce - Muszelce, która z powodu choroby nie może uczestniczyć w codziennym życiu rówieśników. Dlatego też w jej wyobraźni najbliższymi przyjaciółmi stały się anioły. Słuchamy zatem przeróżnych historii z ich udziałem, a każda niesie ze sobą myśl przewodnią, istotną dla rozwoju dziecka.

Będzie więc opowieść o przeziębionym aniele, albo o tym, który potyka się o swoją za długą sukienkę. Do dziewczynki przyjdzie też anioł ciekawy smaku jabłka i taki, który słabo widzi. Wszystkim aniołom coś się przytrafiło, wpadli w tarapaty. I za każdym razem Muszelka pomaga im, rozbawia i rozmawia dowiadując się ciekawych rzeczy o sobie i otaczającym świecie. Każda opowieść kończy się blaskiem, szczęściem, spełnieniem, radością. Doprawdy, Muszelka jest dziewczynką o wielkiej sile ducha, bardzo pogodną i otwartą.

(źródło: e-mail, który otrzymałam od Załogi Tęczowej :) )

Wstęp na spotkanie jest oczywiście bezpłatny. Jego uczestnicy będą mogli zakupić książkę oraz płytę CD z dodatkowym rabatem.

1 komentarz:

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie choć kilka słów w komentarzu. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...