wtorek, 16 czerwca 2015

Dziś premiera książki „Dziennik pokładowy, czyli wielodzietnik codzienny” Anny IgnatowskiejDokładnie dziś ma miejsce premiera debiutanckiej książki Anny Ignatowskiej. „Dziennik pokładowy, czyli wielodzietnik codzienny” to jednym razem wzruszający, innym razem zabawny zapis codziennych perypetii współczesnej wielodzietnej rodziny. Książka ukazała się nakładem Warszawskiej Firmy Wydawniczej. Jednym z patronów medialnych publikacji jest blog Czytelnicze zacisze.


Anna Ignatowska
Na tę wiadomość z czekało naprawdę wiele osób. Zapiski Anny Ignatowskiej, prowadzone najpierw w formie notatek na Facebooku, a następnie na blogu pokladowy.pl z dnia na dzień zyskiwały coraz większą rzeszę fanów. To oni m.in. zaczęli namawiać autorkę do opublikowania swego Dziennika w formie książkowej.

Jeśli jeszcze nie słyszeliście ani o blogu pokladowy.pl, ani o książce „Dziennik pokładowy, czyli wielodzietnik codzienny”, zapraszam Was do zapoznania się z przedpremierową recenzją mojego autorstwa, a także z informacjami o autorce i jej Dzienniku.

Zajrzyjcie także na fanpage Anny B. Ignatowskiej na Facebooku, na jej profil na lubimyczytac.pl.

Już teraz książkę można kupić m.in. tu i tu.

Wydawca:


Patroni medialni:2 komentarze:

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie choć kilka słów w komentarzu. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...