niedziela, 23 sierpnia 2015

KONKURS: Zadaj pytanie Annie Ignatowskiej i wygraj „Dziennik pokładowy, czyli wielodzietnik codzienny”

Kilka dni temu poinformowałam Was na fanpage’u Czytelniczego zacisza o planowanym konkursie, w którym wygrać będzie można jeden egzemplarz debiutanckiej książki Anny Ignatowskiej. Zadecydowaliście też, jaką formułę ma przybrać ten konkurs. Oto i on. J
Regulamin konkursu:
1. Organizatorami konkursu są Warszawska Firma Wydawnicza, Anna Ignatowska i blog Czytelnicze Zacisze.
2. Konkurs trwa od 23.08.2015 do 31.08.2015 do godziny 20:00.
3. Aby wziąć udział w konkursie, należy:
a) zadać pod tym wpisem przynajmniej jedno pytanie Annie Ignatowskiej. Na każde z nich odpowie po zakończeniu konkursu. Wygra osoba, której pytanie zostanie przez pisarkę uznane za najciekawsze. Ilość zadawanych pytań zwiększa szansę na wygraną,
b) w razie nieposiadania bloga podać swój adres e-mail,
b) umieścić na blogu (jeśli się go posiada) baner informujący o konkursie lub/i udostępnić link do tej notki na Facebooku - osoby, które nie posiadają ani bloga, ani konta na Facebooku są oczywiście zwolnione z tych powinności,
c) miło mi będzie, jeśli dodacie mojego bloga, do obserwowanych, polubicie go na Facebooku i staniecie się obserwatorami Google+  ale nie jest to warunek konieczny, choć myślę, że będzie to dla uczestników przydatne - o czym więcej w kolejnym punkcie,
d) równie miło będzie Autorce, jeśli polubicie jej profil na Fb, co też stanie się dla uczestników przydatne.
4. Po upływie tego czasu spośród zadanych pytań Anna Ignatowska wybierze jedno, która spodoba jej  się najbardziej. Wybór będzie oczywiście całkowicie subiektywny i nie obowiązuje od niego odwołanie.
5. Nagrodę w formie jednego egzemplarza książki „Dziennik pokładowy, czyli wielodzietnik codzienny” Anny Ignatowskiej sponsoruje Warszawska Firma Wydawnicza.
6. Po 31.08.2015 r. na blogu, Google+ oraz Facebooku ogłoszę wyniki. Autorka natomiast ogłosi wyniki na swoim profilu. Z tego też powodu warto mieć bloga w ulubionych czy obserwowanych i polubić obydwa profile na Fb - wówczas na pewno nie przegapi się tego wydarzenia.
7. Od chwili ogłoszenia wyników czekam tydzień na e-mail od zwycięzcy zawierający dane do wysyłki (co jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnienie ich Wydawnictwu Replika, które nagrodę będzie wysyłać). Mój adres mailowy znajduje się w zakładce „Współpraca”.
8. Jeśli zwycięzca konkursu nie skontaktuje się ze mną do 7 września do godz. 20:00, autorka wybierze nowego zwycięzcę, który znów będzie miał na skontaktowanie się ze mną tydzień itd. aż do skutku.
9. Wysyłka tylko pod polski adres.
10. Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

8 komentarzy:

 1. Życzę wszystkim powodzenia! Warto powalczyć o tę książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anna Jabłońska27 sierpnia 2015 07:38

  Jak dodać wpis??

  OdpowiedzUsuń
 3. Ania Jabłońska27 sierpnia 2015 07:44

  Pytanie do Ani. Czy któraś Calineczka jest bardziej Tatusia, a któraś Mamusi? Drugie pytanie?Jak sobie radziłas z karmienien piersią bliźniąt i czy da się to zrobić jednocześnie ( jedna z jednej strony, a druga z drugiej strony). :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moje pytanie do autorki: Co zrobiłaby Pani wiedząc, że jutro będzie ostatni dzień? Pytanie drugie: Jeśli mogłaby Pani cofnąć czas czy zmieniłaby coś Pani?

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam Czwórkę dzieci. Najstarsza lat 17 najmłodszy 4. Z przyjemnością przeczytam Dziennik pokładowy. Rodzina się ze mnie śmieje, że też powinnam napisać taką książkę - o byciu mama takiej gromadki ;-) Gratuluję autorce że udało jej się pogodzić obowiązki bycia mamą i autorką. Moje pytania - co według Pani jest najważniejsze w charakterze kobiety, co sprawia że jest dobra matka? Czego przede wszystkim powinna swoje dzieci uczyć. Na co położyć nacisk?
  I z innej beczki- nie pytam czy, ale kiedy znajduje Pani czas na czytanie -nocą, wcześnie rano czy w ciągu dnia? Co najchętniej Pani czyta? I ostatnie - czy jest jakiś literacki portret rodziny, który ceni Pani w szczególny sposób? Pozdrawiam z Irlandii
  Edyta - Czytająca mama (czytanieedyty.blogspot.ie)

  OdpowiedzUsuń
 7. Anna Jabłońska31 sierpnia 2015 21:09

  Jeszcze jedno pytanie. Czy modlicie się co wieczór razem z dziećmi i jeśli tak, to jak wygląda taka modlitwa?

  OdpowiedzUsuń
 8. To ja też :) Jak wiadomo, wraz z wiekiem szanse na ciążę mnogą rosną. Bliźniaki już macie, co byś powiedziała na trojaczki? :P Jaka by była Twoja reakcja po pierwszym potwierdzającym to USG? Pytanie drugie - kiedy znajdujesz czas na pisanie bloga, w tym tak długich i merytorycznie bogatych wpisów jak ten o Rekolekcjach na Stadionie? I trzecie - w czym rzeczywistość różni się od tego, jak wyobrażałaś sobie swoje życie powiedzmy biorąc ślub czy będąc w pierwszej ciąży? :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie choć kilka słów w komentarzu. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...