czwartek, 15 września 2016

Rzeszów: WiMBP zaprasza na spotkanie z Katarzyną Bondą

W poniedziałek, 19 września 2016 r. o godz. 17.00 w Filii nr 6 przy ul. Podwisłocze 6 w Rzeszowie odbędzie się spotkanie autorskie z Katarzyną Bondą, polską pisarką, dziennikarką, dokumentalistką i scenarzystką. Na wydarzenie zaprasza Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie.

Wydarzenie zorganizowane zostało w ramach projektu „Spotkania pod znakiem Pegaza” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Program „Promocja literatury i czytelnictwa”, priorytet: „Promocja czytelnictwa”. Spotkanie poprowadzi p. Wojciech Birek. Wstęp wolny!


fot. Bartek Syta
www.katarzynabonda.pl
Katarzyna Bonda, autorka bestsellerowych powieści kryminalnych. Do polskiego kryminału wprowadziła postać profilera: trylogia o psychologu policyjnym Hubercie Meyerze (Sprawa Niny Frank, Tylko martwi nie kłamią, Florystka), w 2014 roku zapoczątkowała "tetralogię żywiołów" o profilerce Saszy Załuskiej (Pochłaniacz – POWIETRZE, w przygotowaniu: Okularnik – ZIEMIA, Lampiony – OGIEŃ, Czerwony Pająk - WODA). Autorka książek dokumentalnych Zbrodnia niedoskonała i Polskie morderczynie. Założycielka szkoły pisania www.maszynadopisania.pl.Ukończyła dziennikarstwo na UW i scenariopisarstwo na PWSFTViT.

Źródło:
katarzynabonda.pl

Za informację dziękuję panu Łukaszowi Klesce.

2 komentarze:

  1. Ja będę pod koniec września na spotkaniu w Łodzi :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda, że dowiedziałam o tym tak późno, tak to na pewno pojawiłabym się na spotkaniu z Bondą...

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie choć kilka słów w komentarzu. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...